Şarj biterken yazılanlar.

Bu yazıyı şarjım yuzde 10 falanken yazıyorum, bakalım bilgisayar kapanmadan send’e basabilecek miyim.

Söylemek istediklerimi uzun süre önce unuttum. Tekrar hatrıma geldi, yine unuttum böylelikle akılsız bir mankurta zombiye dönüştüm. –anne burada soğan doğruyor makinayla–

Uzun bir çöl var zihnimde, asla aç ve susuz olmadıgın ama birseylere ıhtıyac duyduğun. Ve neye ihtiyaç duyduğunu blmediğim.

Bilgisayar bilgim iyidir, yani gerçekten tech savvy’imdir. 7 tane internet sitem var işlettiğim, hayır reklamdan para falan kazanmıyorum. Hepsi cebimden. Ama çok hoşuma gidiyor, mesela şey dusundum gecen gun, ben ölsem de bir sure yine de yayına kalacak sitelerim, benden bir parça yaşamaya devam edecek.

Bilgisayarla alakalı  bir isim olsun isterdim, ama kader tam ters koseye yatırdı beni. Hatta mahalle arasındaki bir bilgisayarı olmayı bile isterdim insanları kazıklamayan. kazıklamama olayına baskı yapıyorum cunki ağzım yandı o konuda. —pis kuntay bilgisayar virusleri temizlicem dedi temizlemedi ve paramı aldı.

…….ve şarjın bitmesine çok az kala send’e basıyorum…

“Şarj biterken yazılanlar.” için 4 yanıt

  1. saati 50 kuruştan batarız naptınnnn!!! 🙂
   Ama artık takunyacılık gibi bir meslek oldu internet kafe-mahalle bilgisayarclıgı, nesli tukenıyor herkeste bir bilgisayar.
   Ama yine de iyi olurdu, kazıklanacak bir sürü minik çocuk var:)
   Yorumun için teşekkür ederim, açıkçası bu blog işini çok devam ettirebileceğimi zannetmiyordum(savsaklarım diye düşünüyordum), devam ediyorsam sebeplerinden biri sensin bunu bil.

 1. hahaha, çinliler gibi massive mutliplayer coin ya da item farmları da kurabilirsin ufaklıklarla. off çok kötüsün ben çocuklara iyilik olsun diye 50 kuruş olduğunu düşünmüştüm. True evil. respect..

  Rica ederim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.